Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

NÁBOR DO OCHOTNÍCKEHO SÚBORU

10. decembra 2022 @ 19:00 - 22:00

V Starej jedálni vzniká ochotnícky súbor!
Nezmeškajte príležitosť a pridajte sa. Staňte sa súčasťou inšpartívneho kolektívu, zlepšite svoje komunikačné schopnosti a podporte tvorivosť.
Súbor je určený pre vekové rozpätie 16 – 99 rokov. Nábor potrvá 2-3 hodiny (v závislosti od počtu záujemcov), začne krátkym predstavením Martina Križana a bude pokračovať tvorivou prácou záujemcov pod jeho vedením.
Výsledkom bude uvoľnenie a odblokovanie všetkých zúčastnených, ich vekové, aj typové zaradenie.
Po prvých stretnutiach a hlbšom spoznaní členov súboru sa vyberie a dramaturgicky upraví text, ktorý budú členovia súboru v nasledujúcom období čítať a skúšať.
Stretnutia budú prebiehať raz do týždňa vo večerných hodinách v Starej jedálni na Peknej ceste.
Martin Križan – člen súboru trnavského Divadla Ján Palárika, držiteľ doktorandského diplomu VŠMU v odbore herectvo a obyvateľ Krasňan. Popri divadle sa už 8 rokov venuje aj pedagogicko-umeleckej práci, ktorú vykonáva ako vedúci literárno-dramatického odboru ZUŠ Ladislava Kupkoviča v Cíferi. So svojimi žiakmi sa pravidelne zúčastňuje súťaží detskej dramatickej tvorivosti, v ktorej sa pravidelne umiestňujú na popredných pozíciách v celoslovenských kolách. V súčastnosti by svoje pôsobenie rád rozšíril o prácu s dospelými.
prihlasovanie na vsmu.krizan@gmail.com

Podrobnosti

Dátum:
10. decembra 2022
Čas:
19:00 - 22:00