Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Zdravé využívanie digitálnych technológií

22. októbra 2021 @ 19:00 - 20:30

1eur
Pozná to snáď každý. Boje s deťmi o čas strávený na digitálnych technológiách. A občas im ich podstrčíme aj samy – pri dlhom čakaní u lekára, v reštaurácii či cestou v aute. Interaktívna prednáška s odborníkmi zo združenia digiQ otvorí diskusiu o tom, ako môžu rodičia detí v predškolskom veku nastaviť udržateľne a preventívne používanie technológií, internetu a sociálnych sietí v rodine.
Podujatie je určené rodičom, ktorí hľadajú odpovede na otázky, či zverejňovať fotografie svojho dieťaťa online, či mu púšťať rozprávky na tablete a kedy by dieťa malo začať používať telefón.
Z dôvodu preventívnych opatrení je kapacita podujatia obmedzená. Rezervujte si miesto vopred na anna.karako@starajedalen.sk
Vstupné: 1 eur
Tento projekt sa uskutočnil v rámci Zamestnaneckého grantového programu Nadácie Orange a z projektu “Pripútať sa – štartujeme…” podporeného z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Podrobnosti

Dátum:
22. októbra 2021
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
1eur